Realizace altánku se zelenou střechou

Stavba altánku může být nejen praktickým projektem, ale také šancí na spojení s přírodou a tvořivostí. V tomto článku se podělíme o naše dojmy a zkušenosti z návrhu, realizace a stavby altánku. S využitím modřínových BSH hranolů, opláštění v podobě modřínového rombu a zelené střechy jsme vytvořili místo, které vás bude inspiraovat a lákat do přírody.

Nápad a design

Na začátku projektu jsme měli nápad – postavit altánek, který bude sloužit nejen jako odpočinkové místo, ale také jako úkryt před počasím. S designérem jsme tvořili plány pro náš útulný koutek v přírodě.

Výběr materiálů

Pro konstrukci altánku jsme vybrali modřínové BSH hranoly. Modřín, známý svou trvanlivostí a odolností, byl pro nás jasnou volbou. Navíc jsme zvolili modřínový rombus pro opláštění, což dodalo altánku rustikální a unikátní charakter.

Zelená střecha

Zelená střecha byla posledním dotekem, který přivedl altánek k životu. Tato střecha z trávy a rostlin nejenže zlepšuje izolaci a udržuje konstantní teplotu, ale také slouží jako přírodní habitat pro ptáky a hmyz. Navíc vytváří jedinečnou estetiku, která zapadá do okolní krajiny.

Náš altánek s modřínovými BSH hranoly, opláštěním modřínovým rombem a zelenou střechou se stal místem spojení s přírodou a relaxace. Pokud byste chtěli udělat altánek přímo pro Vás, kontaktujte náš přímo přes formulář. Jsme si jisti, že vás zaujme a přivede vás blíže k přírodě. Těšíme se na vás!

Nezávazná cenová nabídka

Jste připraveni spolupracovat? Vytvořte s námi projekt!

Přejít nahoru